Ekrem İmamoğlu Twitter Adresi

ekrem imamoğlu twitter - ekrem imamoğlu kimdir

Ekrem İmamoğlu, Ünlü Twitter adreslerinden bahsedeceğimiz bir başka siyasetçi olacaktır. Hayatı ve kariyeri konusunda merak ettiklerinizin hepsine bu yazıda ulaşabilirsiniz. Ekrem İmamoğlu 1970 Trabzon doğumludur. Trabzon Lisesi ardından İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü mezunudur. Pasgol sitesi kullanıcılarına 7/24 hizmet vermektedir. Yüksek lisansını da aynı üniversite üzerinden İnsan Kaynakları ve Yönetimi bilim dalında yapmıştır. Ekrem imamoğlu twitter platformunu özellikle seçimlerde çok verimli kullanmıştır. Bu detayla birlikte en aktif ve verimli sosyal medya kullanan siyasetçiler arasında yerini almıştır. Pasgol ve Pasgol destek sitelerimize üye olmak için tıklayın!

ekrem imamoğlu twitter - ekrem imamoğlu kimdir

Ekrem İmamoğlu Kimdir?

Ekrem İmamoğlu kimdir diye soracak olursanız, daha detaylı bir şekilde anlatmaya çalışalım. Bayşanslı 1992 yılında İnşaat ve taahhüt işleri yapan aile şirketinde iş hayatına adım atmıştır. Bahsine Bu şirkette Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmıştır. Okul yıllarında amatör bir şekilde futbol oynadı. Trabzonspor Futbol Kulübü, Basketbol Kulübü ve Beylikdüzüspor Kulübü’nde yöneticilik de yaptı. Bilinenin aksine kendisi ticaretle uğraşan bir aileden gelmektedir. Bu yüzden ekonomik ve finansal yönetimler konusunda yetkindir. Matbet canlı maç izleme!

2009 yılında CHP Beylikdüzü İlçe Başkanı oldu ve 30 Mart 2014 Yerel seçimlerinde Beylikdüzü Belediye Başkanı seçildi. Evli ve 3 çocuk babası olan İmamoğlu 1991 yılından bu yana Beylikdüzü’nde yaşamaktadır. Bahis forum siteleri‘ne ulaşmak için tıklayın! Beylikdüzü’nün sosyal ve kültürel hayatında da etkin rol oynayan İmamoğlu pek çok sivil toplum kuruluşuna da üyedir. 2018 yılında CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı oldu. 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmiştir. Belediye başkanı seçildikten sonra kendisni protesto eden bir çok eski belediye çalışanının haksız yere çalışmadan maaş aldığı ortaya çıkmıştır. Bedava iddaa kupon sorgulama!

Ekrem İmamoğlu Twitter Adresi Nedir?

İBB belediye başkanı Ekrem İmamoğlu Twitter adresinde 5.470.524 takipçi bulunuyor. Ekrem İmamoğlu da 491 kişiyi takip ediyor. Ekrem İmamoğlu’nu takip etmek için “@ekrem_imamoglu” kullanıcı adı ile sayfasını inceleyebilir ve gündem ile ilgili yazıları okuyabilirsiniz. Belediye başkanı olduğu günden itibaren ibb ve bağlı olan bütün hesaplar anında yönetimine geçmiştir. Bu yönetimi ile birlikte ibb’nin daha önceden yapmış olduğu yayınlara son vermiştir. Özellikle yandaş yayın yapan ibb sosyal medya hesapları normal hizaya çekilmiştir. Genel itibariyle insanların belediyeye olan güvenini yerine getirmeye çalışmaktadır. Kaçak iddaa programı indir!